Kontaktujte naši ordinaci

Historie kliniky

Současná podoba kliniky se rodila v dlouhých porodních bolestech od roku 1995, kdy jsem ordinoval v jedné místnosti bez čekárny a technického zázemí jen 8 hodin týdně. Po návštěvě  přítele veterináře, který mi bez obalu sdělil, že jako „pejskař“ by  ke mně rozhodně nechodil, rozhodl jsem se překročit stín zabedněnosti postkomunistického období a začít znovu a jinak.

 

 

Absolvoval jsem  tři ucelené cykly seminářů Kliniky Jaggy v Brně / 1997-2001/ za účasti odborníků světové úrovně a začal plánovat kroky k vybudování nového moderního pracoviště. Za vydatné pomoci kamaráda architekta Aleše Kloseho tak vznikly nejen účelné, ale i krásné prostory nové kliniky. Brzy poté bylo možno pořídit i velký rentgenový přístroj a později i výkonný kardiologický ultrazvuk, anesteziologický přístroj a  endoskopické vybavení. Personál se rozšířil o setřičky a dalšího lékaře. Důležitou investicí byl také nový anesteziologický monitor s kapnografií, který nám nyní dovoluje vést velmi šetrnou inhalační anestezii u všech rizikových pacientů včetně těch, kteří již dosáhli pokročilého věku.

Závěrem bych rád poděkoval všem přátelům za pomoc a dobré rady, a mé rodině za nezměrnou trpělivost v těžkých obdobích začátku praxe. Zároveň mohu slíbit, že se Vás nebudeme ptát, jestli potřebujete doklad. Tedy Vámi zaplacené DPH a jiné  daňové odvody skončí ve státní kase a neposlouží  ke hrazení  nákladných dovolených, rozmařilých koníčků apod.

 

Copyright © 2013 - 2014 veterinaolomouc.cz - Veterinární klinika MVDr. Petr Procházka